Joga

LESZKA MIODUCHOWSKIEGO

w Tatrach

TERMIN: 9 - 18.08.2024 r.


Będzie to wyjątkowy obóz, na którym doświadczyć będzie można unikalnego spotkania z jogą - ciekawą pracą z ciałem, nowym podejściem do tematu rozwoju osobistego. W otoczeniu pięknej krystalicznej przyrody Tatr. Da to okazję do aktywnego wakacyjnego wypoczynku, doładowania baterii i harmonijnego rozwoju na wszystkich podstawowych płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.

Przewiduje się codziennie około 5 godzin zajęć jogi i 2 godziny pracy z oddechem oraz wieczorne spotkania, filmy, ognisko, prelekcje i dyskusje, wspólne wycieczki. W planie jest jeden dzień na wycieczkę w góry.

O Jurgowie:

Leży u podnóża Tatr, nad czystym, dużym potokiem - Białką, przy samej granicy ze Słowacją (byłe przejście graniczne). Od Zakopanego oddalony o około 20 km (połączenie busami i PKS). Miejscowość o historycznym charakterze, której korzenie sięgają XVI wieku. Żywa kultura góralska Spisza, interesujący folklor, gospodarze o otwartych sercach. Dogodny punkt wyjścia do wycieczek w pobliskie góry. Piękna przyroda.

Cena:

700 zł

Cena za samo uczestnictwo w praktyce jogi.

Zakwaterowanie:

Noclegi w sympatycznym otoczeniu. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami w dobrym standardzie. Jeżeli potrzeba, zarezerwuję miejsca noclegowe i ustalę odpłatność, ale rozliczamy się indywidualnie z właścicielami domów.

Pomoce do ćwiczeń:

Pełny zestaw pomocy do ćwiczeń jest dostępny na miejscu.

Wyżywienie:

dwa posiłki dziennie: obiad oraz kolacja - przygotowane indywidualnie. W razie potrzeby, mogę zorganizować wyżywienie grupowe (obiad, kolacja), ale od tych osób potrzebuję wcześniejszego zgłoszenia. W tym przypadku, zarezerwuję posiłki i ustalę odpłatność, ale rozliczamy się indywidualnie z góralką. Śniadania przygotowujemy we własnym zakresie lub robimy "mały post" rano.

Zajęcia:

Zaczynamy: 5 sierpnia lipca (piątek) - kolacja o godz. 18.00. O godz. 19.00 spotkanie powitalne w Sali Zajęciowej w miejscowej Remizie (na piętrze).
Kończymy: 14 sierpnia (niedziela).

Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo, skontaktuj się ze mną (najlepiej internetowo)
i po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa, wpłać przedpłatę 200 zł na konto z podaniem celu wpłaty: Joga w Jurgowie.

PKO BP

50 1020 5558 1111 1081 5030 0022

Leszek Mioduchowski

ul. Ogrodowa 5 / 17 A

20-075 Lublin


Zgłoszenie prześlij na mail:

lemiod@gmail.com

Informacje pod numerem telefonu:

+(48) 601 295 553

Zapraszam Leszek